הטיפולים של אליהו

ריברסינג

שיטת ריברסינג, מבוססת על נשימות קצרות מעגליות ורציפות, מעולה לטיפול בבעיות כגון: בעיות בנשימה, בעיות שינה, עייפות, פיברומיאלגיה, חרדות, טראומות, מועקה ריגשית, קושי מלהיפתח ריגשית…
 
ריברסינג מביאה את המטופל לחוויות גופניות, נפשיות ורגשיות מאוד עמוקות, משחררת חסמים ומשקעים מהעבר, מביאה את המטופל לתובנות, חיבור מחודש עם עצמו ותחושת רוגע וריחוף לא מהעולם הזה.
 
נשימה מעגלית היא נשימה מודעת בה נשמר הרצף בין קצה השאיפה וקצה הנשימה. ההימנעות מהפסקות יוצרות "עיגול" ו"רצף" של הנשימה. לדעת המטפלים, טכניקת הנשימה מביאה את המתרגל למצב בו התנגדויות והגנות האופייניות להתנהגותו נחלשות, דבר המאפשר לעקוף את המוח שלו ולהעלאת המודעות שלו.
אני כבר 12 שנים בתחום של רפואה משלימה ושיטת הריברסינג זה אחד הטיפולים היותר עוצמתיים שחוויתי על עצמי ועל המטופלים שלי. היכולת להגיע לעוצמות אנרגיה ומודעות גבוהה ביותר. היכולת להיפתח ריגשית ורוחנית אפילו מטיפול אחד.
 
כל אחד חייב לנסות אפילו פעם אחד בחיים שלו טיפול של ריברסינג

אבחון טכנולוגי עם מכשיר ה- Bio-Well

מכשיר הביו-וול הוא מכשיר מהפכני שעושה אבחון אנרגטי בעזרת טכנולוגיה מתקדמת המאתרת חסמים שמעכבים את הבריאות והאיזון בגוף. הביו- וול מאתר את החסמים ע"י המרדיאנים (מסלולי אנרגיה ראשיים בגוף) עפ"י הרפואה הסינית. 
 
האבחון נעשה באוירה נעימה שבה אנחנו יושבים על כורסא נוחה מול מסך גדול, מושיטים את יד ימין ושמעל ושמים אצבע אצבע בתוך המכונה. הביו- וול שולח פולס חשמלי שלא מרגישים בכלל, וקורא את התגובה של אותו המרדיאן(מסלול אנרגטי בגוף שלכם) הספציפי של האצבע אותה שמתם במכשיר. אחרי שהנחתם את כל האצבעות, נצפה ביחד בתוצאות שעל המסך ואני אסביר לכם כל אלמנט במה שהמכשיר פענח. זה יראה את האזורים הטובים והזורמים בגוף וגם את האזורים שבהם יש חסימה. מקומות שבהם יש חסימה, זה מקום שבו נוצר לחץ פיזי וריגשי שמעכב את הגוף מלהירפא וזה משפיע על שאר הגוף.
אפשר לראות את זה כמו פקק תנועה שיוצר לחץ בכביש, שבו הנהגים מתחילים להיות עצבניים, מתוסכלים ומיואשים.
 
אחרי שגילינו את המקומות החסומים, אנחנו נדבר על מה יוצר את החסימה, מה "הסיבה" העיקרית שיוצרת את החסימה הספציפית הזאת?
אני יעזור לכם להבין מה גורם לחסימה להתקיים ומה יכול לעזור בהסרתה. 
אילו דברים, תרגילים והרגלים כדאי לשנות\להוסיף בשביל שמצב הגוף יחזור למצב הבריא המאוזן והטבעי שלו.
בסוף האבחון אני יידע לכוון אתכם לטיפול המדויק והמתאים עבור המצב שלכם.
 
ה- Bio well למה אבחון טוב?
כלי מדהים לאיתור הסיבה לבעיות כרוניות שלא התרפאו
  • נותן את הכיוון המדויק על מה צריך להתמקד ומה לחזק בשביל לחזור לאיזון
  • מראה את האיזורים היותר חזקים וחלשים שנמצאים בתוך הגוף
  • נותן תחושה של ודאות וביטחון לגבי המצב הבריאותי בזה שיודעים באמת מה קורה מבפנים

שיאצו וטווינא

טיפול בשיאצו וטווינא, שהן שיטות מגע על פי הרפואה הסינית, מעולה לטיפול בבעיות כגון: כאבי שרירים, מיגרנות, בעיות בעיכול, עייפות, חולשה, חוסר רצון, בעיות בשינה, חוסר שקט פנימי.
 
איך זה עובד?
הטיפול מבוסס על הנעת הצ’י – שהיא אנרגיית החיים והבסיס לבריאות נפשית ופיזית לפי הרפואה הסינית. כשהצ'י לא באיזון מצב הגוף נחלש ויש יותר סיכויים לבעיות גופניות וריגשיות.
זרימה של אנרגיית הצ’י בתעלות הגוף (המרדיאנים), משחררת חסימות באיברים חיוניים, מנטרלת התפתחות רעלים ומעוררת את כוחות הריפוי של הגוף.
תורת הטווינא והשיאצו מתמקדת בזרימת אנרגית הצ’י כבסיס טיפולי, ובעזרת העיסוי ולחיצות פותחת את מסלולי המרדיאנים לזרימה מאוזנת של אנרגית הצ’י.
 
שיטת הטיפול שיאצו פותחה ביפן במאה העשרים, תוך התבססות על עקרונות הרפואה הסינית העתיקה. משמעות המילה שיאצו ביפנית: "לחץ בעזרת האצבעות". הלחץ שמפעיל המטפל על נקודות חיצוניות בגוף המטופל משחרר חסימות אנרגטיות ומאזן את זרימת האנרגיה בגוף.
הטווינא היא שיטת פיזיותרפיה מסורתית, שמקורה בסין. 
פירוש המילה טווינא הוא למשוך ולתפוס על ידי מגע דינמי ואנרגטי
 
הטווינא היא שיטת פיזיותרפיה מסורתית, שמקורה בסין. 
פירוש המילה טווינא הוא למשוך ולתפוס על ידי מגע דינמי ואנרגטי.
 
הטווינא משלבת טכניקות עיסוי לרקמות הרכות- השרירים והגידים, יחד עם אקופרסורה – לחץ סטטי בנקודות אנרגיה ספציפיות לאורך הגוף
 
בנקודות אנרגיה ספציפיות לאורך הגוף.
בטיפולים שלי אני משלב מגוון שיטות של מגע באמצעות כפות הידיים, הזרועות והמרפקים, מפעיל לחץ ויוצר תנועה אקטיבית ואינטנסיבית בנקודות האנרגיה של הגוף. הלחיצות נעשות באותן נקודות אנרגיה המשמשות בדיקור סיני, אלא שהידיים והאצבעות מחליפות את מחטי הדיקור
מטופלים מעידים על תחושת שחרור, אנרגטיות, חיוניות ורעננות בסוף הטיפול ולאחריו. בהתמדה בסדרת הטיפולים, כמו שעושים בדיקור הסיני, ניתן לראות שיפורים משמעותיים בבעיות רפואיות ורגשיות רבות.

עין הבדולח

היא טיפול שנעשה בשיחת עומק שמטרתה ניקוי הנפש ממשקעים רגשיים, המאפשרת להגיע לראיה זכה ובהירה של המציאות וע”י כך – לאפשר לאור הנשמה להאיר באדם.
על מנת להגיע למצב הנכסף של שמחת חיים טהורה ופשוטה, עלינו להבין את חוקי החיים ואת הגורמים המרעילים את הנפש שלנו ויוצרים תפיסות עולם הרסניות.
 
שיטת ‘עין הבדולח’ שכוללת תהליך מובנה ופשוט, המבוסס על תבנית של התמודדות נכונה ובריאה עם רגשות וזכרונות שליליים, באמצעות טכניקות התבוננות ושינוי תודעה המבוססות על פנימיות התורה והחסידות.
בטיפול אתה תוכל ללמוד את השיטה וליישם אותה ביום יום שלך, כך שלא תהיה חייב להיות תלוי במטפל. אתה תדע בעצמך איך לשחרר את אותם זיכרונות, אמונות ותפיסות עולם שמונעות ממך לחוות חיים טובים ונעימים. 

עיסוי רפואי הוליסטי

דרך העיסוי הרפואי ניתן לשפר את תפקודן של מערכות רבות בגוף, להמריץ את הדם, להפחית בכאבים ומתחים בשרירים, כאבים נפוצים כמו כאבי גב, צוואר וראש, שיפור טווח התנועה של הגוף, והפחתת לחץ ומתח נפשי. העיסוי נעשה באמצעות שמנים ישירות על גוף המטופל, על אותו אזור כואב או תפוס. העיסוי נעשה גם על ידי לחיצות עמוקות לאורך השריר, שנקראות טריגר פוינט. 
 
העבודה על הנקודות הללו, עוזרות לשחרר ולפזר את חומצת החלב שהצטברה עמוק בשריר, ובכך להפיג את הכאב הקיים.

הטיפול המשולב

מניסיון של הרבה שנים בעולם הטיפולים הבנתי שזה לא הטיפול הספציפי הוא שעוזר למטופל להירפא ולחזור לעצמו, אלא זה מכלול שיטות. הטיפול המשולב עובד עם כמה שיטות טיפולים בטיפול אחד. 
 
כל שיטה מכוונת על רובד ספציפי אחר, עם זאת הגוף שלנו הוא עשוי מכל הרובדים לכן להשתמש רק בשיטה אחת יכולה לצמצם את הריפוי השלם אצל המטופל.
יצרתי את הטיפול המשולב ככה שמי שמגיע יוכל לזכות לטיפול השלם שעובד גם על הרובדי החיצוני שהוא הגוף הפיזי ועל היותר פנימי שזה הנפש ומה שבניהם- הגוף האנרגטי והנשימה