הטיפולים של מיכל

הומאופתיה

לעולם ההומאופתיה נחשפתי לפני כ7 שנים בתור מטופלת בעצמי.
עם בעיית עור כרונית ששום משחה וסטרואידים לא עזרו לפתרונה, הגעתי להומאופתית מקסימה ואפילו שלא האמנתי שיעזור, תוך כמה חודשים התרפאתי לחלוטין לא רק מהסימפטומים אלא ממה שיצר אותם (עניינים רגשיים)
מה שהקסים אותי בטיפול ההומאפתי זה הקשר הישיר שנגלה לי בין המצב הרגשי/נפשי שלי למצב הגופני ואיך תהליך ריפוי לעומק כולל את שניהם בלי הפרדה, כחלק מתהליך ההחלמה.
 
איך תהליך ההחלמה הגופני הלך בד ובד עם שינוי רגשי תודעתי ובעצם קיבלתי ריפוי כפול- שתיים במחיר של אחד
מתוך התהליך שלי, הגעתי ללימודי הומאופתיה בעצמי, ולהעביר אנשים תהליכי ריפוי עוצמתיים בדומה למה שאני עברתי.
חשוב לי בטיפול, לתת לך מענה הוליסטי(שלם) לכל המכלול שלך ולאפשר לך להכנס לתהליך ריפוי מרתק, עמוק ומשמעותי, בו את לא עוד בן אדם שסובל משם של מחלה:מיגרנות/מחלת עור/בעיות עיכול/ועוד אינספור כאבים ומחלות כרוניות למינהם, אלא את עולם ומלואו שיש להכיר לעומק על מנת לטפל באופן עמוק וייחודי לכדי ריפוי שלם.
 
בטיפול ההומאופתי נתייחס לכל הרבדים של חייך- הפיזי, המנטלי והרגשי וזאת גם על מנת שנוכל להתאים לך את הרמדי הייחודית עבורך(מתוך אלפי סוגים). לכן המפגש הראשון אורך כשעתיים. כל בן אדם הוא ייחודי וככה גם האופן שבו את חווה את הסימפטומים, הסיבה שהם הופיעו בחיים שלך, מה יש לרפא ותהליך הריפוי.
 
הרמדיס ההומאופתיות הן תמציות מדוללות של חומרים מהטבע, שתפקידן להניע את כוח הריפוי בתוכך
זאת דרך טיפול בטוחה, עדינה וטבעית עם השפעה לטווח הארוך.
זאת דרך טיפול שנותנת מענה למחלות כרוניות למינהם שאין להם פתרון או פתרון מספק ברפואה הקונבציונאלית..
בעזרת השיחת עומק והרמדי המתאימה אנחנו יכולים לטפל בבעיה מהשורש. זה עובד- מניסיון
 
למי טיפול הומאופתי מתאים?
 • כל מי שחווה מחלה כרונית ומחפשת אלטרנטיבה טיפולית
 • כל מי שמעוניינת לטפל בשורש הבעיה
 • כל מי שפתוחה לקשר בין הגוף לנפש ולטיפול שכולל את שניהם
 • כל מי שיש לה סבלנות לעבור תהליך באיזה סוגי בעיות אפשר לטפל (רק כמה דוגמאות ייצוגיות כי יש עוד מלא):
 • מיגרנות
 • מחלות עור
 • בעיות הורמונליות
 • בעיות במערכת העיכול
 • מחלות אוטואימוניות
 • אלרגיות
 • דלקות חוזרות
 • בעיות נפשיות כגון חרדות, דיכאון, הפרעות אכילה
 • ניתן לטפל בבעיות כרוניות רבות אצל תינוקות וילדיה

נלפ ודימיון מודרך

טיפול נלפ הוא טיפול שנעשה בשיחה בא נעבוד על מטרה/מטרות שתרצי לעבוד עליהם. מגיעים אליי הרבה נשים עם קשיים בזוגיות/מציאת זוגיות, בעיות אכילה, התמכרויות והרגלים שתוקעים, דימוי עצמי, חוסר הגשמה ואיזשהיא צומת דרכים בחיים שמבקשת הסתכלות מחודשת על המצב.
 
מה ההבדל בין טיפול נלפ ודימיון מודרך לבין טיפול פסיכולוגי/פסיכותרפי/קאוצינג?
בטיפול, מעבר לשיחה, יש לנו כלים ייחודים ליצור שינוי בעזרת כוחו של תת המודע.
המטרה היא לא רק לדבר ולהבין את הבעיה הנוכחית, אלא לגעת בשורש הבעיה, שתמיד מתחילה אצלנו בתת המודע, בחוויות העבר שצרובות שם, ובלי שביקשנו באופן מודע, מנהלות את חיינו בהווה. כדי שנוכל ליצור שינוי מהותי ומתמשך, נרצה להגיע לתובנות כמה שיותר עמוקות, לגבי דפוסים לא מודעים שלנו ולהתחיל ליצור את השינוי משם. 
 
כולנו יודעים להגיד באופן מודע מה מפריע לנו ולא טוב לנו בחיים כרגע. אבל להבין למה זה ככה, מאיפה הכל התחיל ואיך לצאת מ״הפלונטר״ -זה מיומנות שאפשר לרכוש ולקבל עזרה בה בטיפול הנלפ.
המטרה היא לקבל זוויות הסתכלות חדשות על החיים שלנו, ללמוד ליצור את המציאות שאנחנו רוצים באופן מודע, ופחות לחיות על אוטומט וכ״קורבן״ למציאות הקיימת.
הרבה נושאים שהם מהותיים עבורנו כמו לדוגמא זוגיות, פרנסה, דימוי עצמי, בריאות
הם תחומים שלמדנו איך לחשוב ולהתנהל בהם, מההורים, מחוויות העבר, ולאו דווקא בחרנו במודע דרכי פעולה ומחשבה שמועילות לנו. לכן הרבה מאיתנו חשים תקיעות וקושי באחד או כמה מהנושאים הנל..
נלפ ודימיון מודרך יכולים מאוד לעזור לצאת מהתקיעות, לפרוץ את המגבלות והחסימות הקיימות ולהיפתח לאופקים חדשים!

עיסויים

טיפולי העיסוי מורכבים קודם כל משיחת היכרות קצרה בה נכיר טיפה ואחליט באיזה טכניקות עיסוי להשתמש, לפי הצורך האישי שלך. ולאחר מכן עיסוי של שעה/שעה וחצי של אחד או שילוב של כמה מהטכניקות הבאות: עיסוי רפואי, שוודי, קצוות, לומי לומי, או עיסוי נשים בהיריון. 
מטרת הטיפול היא לעזור לך להשתחרר מכאבים, תפיסויות, טווח תנועה מוגבל ועומסים שהצטברו על הגוף מבחינה פיזית ולהביא אותך לשחרור, רוגע, נחת, שלווה, נשימה עמוקה והקשבה פנימה מבחינה נפשית. 
בעיסוי יש לנו את ההזדמנות להרפות מכאבים שאנחנו נושאים בגוף, ולא פחות חשוב גם ממחשבות, דאגות, סטרס ולחץ שאנחנו נושאים בתודעה. השילוב של שניהם הוא חיוני מאוד בשביל יצירת אורח חיים בריא ומטיב.
 
עיסוי רפואי
דרך העיסוי הרפואי ניתן לשפר את תפקודן של מערכות רבות בגוף, להמריץ את הדם, להפחית בכאבים ומתחים בשרירים, כאבים נפוצים כמו כאבי גב, צוואר וראש, שיפור טווח התנועה של הגוף, והפחתת לחץ ומתח נפשי. העיסוי ברובו נעשה על ידי לחיצות עמוקות לאורך השריר, שנקראות טריגר פוינט. העבודה על הנקודות הללו, עוזרות לשחרר ולפזר את חומצת החלב שהצטברה עמוק בשריר, ובכך להפיג את הכאב הקיים. 
 
עיסוי שוודי הוליסטי
עיסוי מרגיע ומשחרר, משפר זרימת דם, משחרר שרירים, כאבים שונים בגוף, מזרז חילוף חומרים ומשחרר הצטברות רעלים מהגוף. היתרון בעיסוי זה שהוא מאוד מרגיע לא רק את הגוף אלא גם את הנפש, ממלא מצברים, שלווה ואיזון פנימיים, כך שאת יוצאת מהטיפול הרבה יותר אנרגתית ובהרגשה מחודשת וחיונית.
 
עיסוי נשים בהיריון
עיסוי שמותאם לאישה בהיריון לפי השבוע בו היא נמצאת ומצבה הגופני.
נעשה בתנוחות שמותאמות להיריון, בשילוב עם כריות, ולחיצות רק באזורים המותרים ובטוחים לזמן זה.
ניתן לבוא לטיפול החל מהטרמסטר השני ועד הלידה.
טיפול שמומלץ ומסייע מאוד לשחרור הגוף והעומס החדש שהגוף נתון בו. מאוד מרגיע את הגוף והנפש ומקל על כאבים אופיינים כמו כאבי גב, מפרקים ורגליים.

אקסס בארס

הטיפול באקסס בארס יעיל מאוד עבור טיפול בנושאים רגשיים וקוגנטיבים כגון:
עניינים בזוגיות, קריירה וייעוד אישי, בעיות משקל, אי שקט, סטרס, חרדות, בעיות שינה, הפרעות קשב, מחשבות טורדניות, תקיעות, כאבים כרוניים ועוד.
איך זה משפיע על כל התחומים הללו אתם תוהים?
הטיפול עובד על המצב התודעתי ואנרגטי של המטופל, דרך לחיצות עדינות על 32 נקודות אלקטרומגנטיות בראש. כל נקודה משמשת צומת אנרגתית בגוף האדם ומשפיעה על חלק תודעתי אחר בתוכנו. הלחיצות על הנקודות הללו משחררות חסמים ודפוסים המושרשים בנו ומעכבים אותנו ומאפשרים מקום ליצירת תבניות חשיבה מחודשות. בדומה למחשב שעם עומס של קבצים פתוחים בסופו של דבר יאט ויקרוס, כך גם התודעה שלנו זקוקה ל״אתחול מחדש״ – שחרור ממה שמעכב אותנו ויצירת מקום לבהירות מחשבתית, קלילות, יצירתיות, ויכולת להסתכל על המציאות מזווית חדשה ומטיבה יותר.
 
מהו אופן הטיפול?
הטיפול מתחיל קודם כל בשיחה בא אנחנו מכירות, ומדברות על הבעיה/בעיות שמטרידות כרגע. לאחר מכן נעבור למיטת הטיפולים לשכיבה על הגב. הטיפול עצמו נעשה בשקט ללא דיבור, כמו מדיטציה או שינה עמוקה, בזמן שאני לוחצות לחיצות סטטיות וממושכות בכל אחת מ32 הנקודות בראשך. 
הלחיצות הן עדינות ונעימות ומעבירות תדר ואנרגיה שעוברת דרך המטפל למטופל, ומשחררת תקיעויות וחסימות אנרגתיות, מחשבתיות ותודעתיות.
התהליך הוא פשוט, נעים, לא פולשני וללא תופעות לוואי. ניתן לבוא לטיפול חד פעמי להתנסות בחוויה וניתן להמשיך לרצף טיפולים אחת בכמה זמן.