רובדי הטיפול

הגוף שלנו בנוי ומושפע מכמה וכמה רבדים. הרובד הפיזי, הנישמתי, אנרגטי, ורגשי-תודעתי 
כל הרבדים משפיעים עלינו בו זמנית, לחלקים מסוימים אנחנו מודעים יותר ולחלקים אחרים פחות, 
אבל כשאנחנו חווים איזשהיא בעיה פיזית/רפואית/רגשית, כל הרובדים מושפעים ומשפיעים על אופן ההתמודדות שלנו ויכולת ריפוי המצב.
 
בשביל להגיע לריפוי ותוצאות מירביות, עלינו לגלות איזה רובד הכי משפיע עלינו כרגע ודרך טיפול באיזה רובדים, נוכל להשפיע הכי הרבה על מצב הבעיה הקיים.
בטיפולים שלנו אנחנו נותנים מענה שלם, לטווח ארוך ולא רק נקודתי, ומסתכלים בצורה כמה שיותר רחבה על הבעיה ודרך פתרונה. לכן רוב הטיפולים שלנו משלבים הסתכלות מעמיקה ושילוב של עבודה על כמה רבדים בו זמנית.
נחת+רוח+לוגו+סופי+פנג-02-1920w
כשבן אדם חווה בעיה/כאב ברובד הזה, הוא יכול להגיע אלינו עם בעיות כמו כאבי שרירים ותפיסויות, כאבי ראש ומיגרנות, בעיות במערכת העיכול, בעיות עור, בעיות הורמונליות, אלרגיות, דלקות חוזרות, מחלות אוטאימוניות או עם כל בעיה שחוסמת אותך מלחיות את החיים באיזון, בזרימה ובבריאות.
 
אם זה בעיות שרירים ותפיסיות נוכל לטפל בך דרך עיסוי רפואי, עיסוי ספורטאים, תאילנדי, עיסוי נשים בהיריון או עיסוי שוודי. לטיפול בבעיות מהסוגים אחרים שציינו, נוכל להתאים לכם טיפול שעובד גם על הרובד הפיזי אבל גם ברובדים אחרים, כדי לקבל תוצאות לטווח ארוך. לדוגמא: הומאופתיה, טווינא וריברסינג.
נחת+רוח+לוגו+סופי+פנג-03-1920w
הנשימה מלווה אותנו מהשניה הראשונה שאנחנו מגיחים לעולם וקורת באופן ספונטני מבלי שנחשוב על זה ונשקיע מאמץ. עם זאת נשימה שהיא מלאה, עמוקה, משחררת ומורגשת בכל הגוף, דורשת מאיתנו מחשבה, מודעות ותשומת לב, ונשימה כזאת יכולה לרפא בעיות רבות שאנחנו חווים ביום יום. עם השנים- המתחים, לחצים, טראומות, קשיים רגשיים ואפילו נסיבות חיצוניות כמו זיהום אוויר וצפיפות עירונית, משפיעים על הנשימה שלנו שנעשית פחות טובה ואפקטיבית ובכך הבריאות שלנו נפגעת.
 
אם נחזור לנשום בצורה המיטבית, זה יחל להשפיע על רוב מערכות גופנו וגם על הפן הרגשי- נפשי שבנו לטובה. לכן אנחנו שמים דגש על נשימה ומשלבים אותה בהרבה מהטיפולים שלנו, ובמיוחד משתמשים בכלי הנשימה דרך טיפול בשיטת ריברסינג המבוססת על נשימה עמוקה ואינטנסיבית. ריברסינג מביאה את המטופל לחוויות גופניות, נפשיות ורגשיות מאוד עמוקות, משחררת חסמים ומשקעים מהעבר, מביאה את המטופל לתובנות, חיבור מחודש עם עצמו ותחושת רוגע וריחוף לא מהעולם הזה.
נחת+רוח+לוגו+סופי+פנג-04-1920w
המילה אנרגיה מתפרשת אצל כל אחד מאיתנו בצורה מעט שונה.
מה שכן, אנחנו כולנו עסוקים ביום יום בלהשיג אנרגיה כלשהיא- אם זה אנרגיה פיזית כמו כסף ומזון, או אנרגיה רגשית כמו שמחה, הערכה, סיפוק והרמוניה.
למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים ״חסרה לי אנרגיה״ ״נגמרה לי האנרגיה״ ? זה לא משהו מוחשי שאפשר לגעת בו, אך בהחלט ניתן להרגיש אותו. 
 
הרובד הזה משפיע עלינו בצורה מאוד חזקה ולא תמיד אנחנו יודעים לשים את האצבע- מה חסר, מה תקוע ולמה. הרבה מהטיפולים שלנו מחוברים לרובד זה:
טיפולים כמו טווינא ושיאצו שהם טיפולי מגע לפי הרפואה הסינית, עובדים על ה״צי״ שזה אנרגיית החיים לפי הסינים, ומאזנים אותנו מחדש פיזית ואנרגתית.
בהומאופתיה דרך מתן רמדי הומאופתית, אנחנו מעבירים את הגוף תהליך אנרגטי שמניע את כוח החיים מחדש ומעורר את הגוף והתודעה לעבור תהליך ריפוי פנימי. באבחון הטכנולוגי האנרגטי אנחנו מקבלים מפה של מצב האיברים הפנימיים, האנרגיה בגוף שלנו, מגלים אם יש חסימות כלשהם ומשמעותם היותר עמוקה. 
 
ובטיפול האקסס בארס דרך 32 נקודות אלקטרומגנטיות בראש אנחנו עושים אתחול מחדש למצב התודעה שלנו. 
נחת+רוח+לוגו+סופי+פנג-05-1920w (1)
התודעה שלנו מורכבת ממחשבות, אמונות, רגשות וכל מה ששוכן בתת המודע ואנחנו אפילו לא מודעים לו. בעצם הדרך שבה אנחנו חווים את העולם היא סוביקטיבית לחלוטין, על סמך החוויות שצברנו בילדות ובחיים עד כה, ואיך שפירשו לנו ואנחנו פירשנו את המציאות.
 
הדרך לחולל שינוי מהותי לאורך זמן, במצבים שונים כמו לדוגמא בעיות אכילה, חרדות, קשיים בזוגיות ועוד, חייבת לעבור דרך חקירת והכרת התודעה שלנו, להכיר את תפיסות העולם שלנו, מחשבות ואמונות מגבילות שנוכחות בחיים שלנו ומשאירות אותנו במקום הלא רצוי.
 
הרעיון הוא להכיר את המחשבות ואמונות שמגבילות אותנו ולעבור איתן דרך כדי להשתחרר מהן.
 
הטיפולים שאנחנו מציעים שעובדים ישירות על הרובד הזה הם NLP ודימיון מודרך, עין הבדולח.